SIOLOON FUN CLUB
Please log in or register before viewing the unlimited contents of this forum.
Thank you for visiting our website.

by aLFFiaN.
mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT. - Page 3 Facebo10
SIOLOON FC on Facebook
LIKE or UNLIKE
SIOLOON FUN CLUB
Please log in or register before viewing the unlimited contents of this forum.
Thank you for visiting our website.

by aLFFiaN.
mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT. - Page 3 Facebo10
SIOLOON FC on Facebook
LIKE or UNLIKE
SIOLOON FUN CLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SIOLOON FUN CLUB

border=0
 
HomePortalGalleryLatest imagesSearchRegisterLog in

Share | 
 

 mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT.

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 20 ... 38  Next
AuthorMessage
BaByBlaCk
SUPERIOR
SUPERIOR
BaByBlaCk

Female
Countries/State : Sabah
Age : 38
location : BeAuForT>CpTuNk>LD
Tag ID: : SFC 05018
Points : 13459
Reputation : 9
Number of posts : 2298

mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT. - Page 3 Empty
PostSubject: mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT.   mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT. - Page 3 Icon_minitime18/5/2009, 11:23 pm

First topic message reminder :

sori...mslh sikit..brodband ne buat hal lgi...jap ya...harap bersabar... What a Face


Last edited by BaByBlaCk on 18/5/2009, 11:44 pm; edited 2 times in total
Back to top Go down

AuthorMessage
fikri
CONTRIBUTOR
CONTRIBUTOR
fikri

Male
Countries/State : Kuala Lumpur
Age : 38
location : lahad datu-KK
Tag ID: : SFC 05393
Points : 12610
Reputation : 3
Number of posts : 1545

mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT.   mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT. - Page 3 Icon_minitime19/5/2009, 10:36 pm

Boy69 wrote:
fikri wrote:
Boy69 wrote:
fikri wrote:
mantap suda skrg ketamu! Very Happy Tp lg mantap klu ko kasi pinjam2 rim tu sma aku.hehee.. Laughing

ya ba kn..ak pn mo pn mo pnjam la jg..ekeke.. What a Face What a Face
Ala bro,pilih kasi dia tau,x mau d kasi pnjamnya ko..hehe.. pale

nda pa bro..snang ja 2..nda kmana jg ketanya 2 bro..bkn tmpat lain jg dia paking mlm2..dpan uma ku ja..sbb ak yg bwa pulang geek ...ekeke..so...pa kata ko amik rim dpan ak amik rim blakang Laughing ..keta eycababe pn ada cni bro klu ko mo..C'yon yg bwa pulang...jdi...ngam ka rundingan.. Agree

p/s: jgn gtau babyblack ngan eycababe ya bro...kta ja tau ne.. pale
Nah,ngam btul tau rundingan kita ni Very Happy .tunggu dorang tido dlu,pastu baru kita projek keta dorang 2.hehe.. Laughing
Back to top Go down
BaByBlaCk
SUPERIOR
SUPERIOR
BaByBlaCk

Female
Countries/State : Sabah
Age : 38
location : BeAuForT>CpTuNk>LD
Tag ID: : SFC 05018
Points : 13459
Reputation : 9
Number of posts : 2298

mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT.   mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT. - Page 3 Icon_minitime19/5/2009, 10:41 pm

fikri wrote:
Boy69 wrote:


nda pa bro..snang ja 2..nda kmana jg ketanya 2 bro..bkn tmpat lain jg dia paking mlm2..dpan uma ku ja..sbb ak yg bwa pulang geek ...ekeke..so...pa kata ko amik rim dpan ak amik rim blakang Laughing ..keta eycababe pn ada cni bro klu ko mo..C'yon yg bwa pulang...jdi...ngam ka rundingan.. Agree

p/s: jgn gtau babyblack ngan eycababe ya bro...kta ja tau ne.. pale
Nah,ngam btul tau rundingan kita ni Very Happy .tunggu dorang tido dlu,pastu baru kita projek keta dorang 2.hehe.. Laughing

uina...penjaatnya..nnt kamu...owh bg2 la ko ah boy69 sama lalinkmu... cry
Back to top Go down
fikri
CONTRIBUTOR
CONTRIBUTOR
fikri

Male
Countries/State : Kuala Lumpur
Age : 38
location : lahad datu-KK
Tag ID: : SFC 05393
Points : 12610
Reputation : 3
Number of posts : 1545

mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT.   mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT. - Page 3 Icon_minitime19/5/2009, 10:42 pm

G-Schizow wrote:
BaByBlaCk wrote:
mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT. - Page 3 Dsc01423

ni pic trbaru slpas potong spring 2..nti ak upload yg lebih jelas lgi k.. Very Happy

mantap sudah nie....pasang gt wing lagi bha...pastu neon...pastu kasi wide bodykit punya stail.....barulah mantap......convert pg evo ka sis?.....hehehheeh...(bnyak songeh tul sy nie kan...akakakakka)...pa2 pun....MANTOPSsss
Suspect Hmm..aku rasa bro,mcm x ngan klu psang Gt wing & wide body.dr pemilihan rim shja,blh tau c pemilik mau vip mod dia pnya keta.main simple ja pun da mantap.tggal cari accessories vip lg ni.kasi bling2 dia.. Very Happy
Back to top Go down
Boy69
MODERATOR
Boy69

Male
Countries/State : Sabah
Age : 39
location : Lahad Datu- sAnDaKaN-
Tag ID: : SFC 00085
Points : 13255
Reputation : 21
Number of posts : 2453

mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT.   mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT. - Page 3 Icon_minitime19/5/2009, 10:45 pm

BaByBlaCk wrote:
mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT. - Page 3 Dsc01411

mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT. - Page 3 Dsc01412

mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT. - Page 3 Dsc01413

mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT. - Page 3 Dsc01414

mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT. - Page 3 Dsc01415

ne pla time bru tukar spring spot n plat number..he3...simple2 ja ba..ok ka.. pale What a Face

bnyk2 pic...pic ne yg ak suka tengok..nampak clean n clear Very Happy ..siapa la tukang snap pic ne ya Suspect ...ada bakat trpndam ne tau... What a Face
Back to top Go down
http://profiles.friendster.com/pipieboy
Boy69
MODERATOR
Boy69

Male
Countries/State : Sabah
Age : 39
location : Lahad Datu- sAnDaKaN-
Tag ID: : SFC 00085
Points : 13255
Reputation : 21
Number of posts : 2453

mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT.   mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT. - Page 3 Icon_minitime19/5/2009, 10:48 pm

BaByBlaCk wrote:
fikri wrote:
Boy69 wrote:


nda pa bro..snang ja 2..nda kmana jg ketanya 2 bro..bkn tmpat lain jg dia paking mlm2..dpan uma ku ja..sbb ak yg bwa pulang geek ...ekeke..so...pa kata ko amik rim dpan ak amik rim blakang Laughing ..keta eycababe pn ada cni bro klu ko mo..C'yon yg bwa pulang...jdi...ngam ka rundingan.. Agree

p/s: jgn gtau babyblack ngan eycababe ya bro...kta ja tau ne.. pale
Nah,ngam btul tau rundingan kita ni Very Happy .tunggu dorang tido dlu,pastu baru kita projek keta dorang 2.hehe.. Laughing

uina...penjaatnya..nnt kamu...owh bg2 la ko ah boy69 sama lalinkmu... cry

adehhh...ko nampak ka 2 fikri..baru pla dia mgaku lalink kn dont ...x mo la..majuk dah netongue...fik..ak tggu ko d umah ne...jam brpa ko dtg...bwa d-max mu ngan jack buaya skali ya... ngeh ngeh ngeh
Back to top Go down
http://profiles.friendster.com/pipieboy
Boy69
MODERATOR
Boy69

Male
Countries/State : Sabah
Age : 39
location : Lahad Datu- sAnDaKaN-
Tag ID: : SFC 00085
Points : 13255
Reputation : 21
Number of posts : 2453

mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT.   mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT. - Page 3 Icon_minitime19/5/2009, 10:51 pm

G-Schizow wrote:
BaByBlaCk wrote:
mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT. - Page 3 Dsc01423

ni pic trbaru slpas potong spring 2..nti ak upload yg lebih jelas lgi k.. Very Happy

mantap sudah nie....pasang gt wing lagi bha...pastu neon...pastu kasi wide bodykit punya stail.....barulah mantap......convert pg evo ka sis?.....hehehheeh...(bnyak songeh tul sy nie kan...akakakakka)...pa2 pun....MANTOPSsss

ok jg cdangan ko 2 bro..thanks sbb bgi komen..emm..tpi kn bro..sis kta ne mo yg simple2 ja ba ne..mcm mo vip style la knun ckit2..he3..pa2 pn bro..thanks..komen ja lgi bro..kmi trima suma komen anda dcni... Thank you
Back to top Go down
http://profiles.friendster.com/pipieboy
Casper@398
REGULAR
REGULAR
Casper@398

Male
Age : 39
location : KEPAYAN RIDGE...KK
Tag ID: : SFC 04834
Points : 11290
Reputation : 0
Number of posts : 326

mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT.   mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT. - Page 3 Icon_minitime19/5/2009, 10:53 pm

nice car sis..... Very Happy
teruskan usaha...... jumping
Back to top Go down
Boy69
MODERATOR
Boy69

Male
Countries/State : Sabah
Age : 39
location : Lahad Datu- sAnDaKaN-
Tag ID: : SFC 00085
Points : 13255
Reputation : 21
Number of posts : 2453

mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT.   mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT. - Page 3 Icon_minitime19/5/2009, 10:54 pm

fikri wrote:
G-Schizow wrote:
mantap sudah nie....pasang gt wing lagi bha...pastu neon...pastu kasi wide bodykit punya stail.....barulah mantap......convert pg evo ka sis?.....hehehheeh...(bnyak songeh tul sy nie kan...akakakakka)...pa2 pun....MANTOPSsss
Suspect Hmm..aku rasa bro,mcm x ngan klu psang Gt wing & wide body.dr pemilihan rim shja,blh tau c pemilik mau vip mod dia pnya keta.main simple ja pun da mantap.tggal cari accessories vip lg ni.kasi bling2 dia.. Very Happy

adehh..mcm d tau2 nya ja ba planning kmi ne..mmg pakar ko ne bro..mmg dah jmpa jg bro bling2 2..cuma RM nya ja x tahan ne...mataiiii.... Mad
Back to top Go down
http://profiles.friendster.com/pipieboy
dzeta88
SUPERIOR
SUPERIOR
dzeta88

Female
Countries/State : Sabah
Age : 36
location : lahad datu
Tag ID: : SFC 05696
Points : 13793
Reputation : 11
Number of posts : 2716

mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT.   mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT. - Page 3 Icon_minitime19/5/2009, 11:04 pm

adui na... jelos nya aku... hehehe.. cantik uda tu keta.. tapikan.... Suspect ...kalau kamu buat mcm keta dlm fast frst tu lgi cantek... mantapppp...!!! boleh la aku tumpang setangan.. kekekeke... ngeh ngeh ngeh
Back to top Go down
BaByBlaCk
SUPERIOR
SUPERIOR
BaByBlaCk

Female
Countries/State : Sabah
Age : 38
location : BeAuForT>CpTuNk>LD
Tag ID: : SFC 05018
Points : 13459
Reputation : 9
Number of posts : 2298

mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT.   mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT. - Page 3 Icon_minitime19/5/2009, 11:16 pm

mnaz wrote:
ya...mcm tu la..tak sangkut ka?.... cun uda nie Shocked ...next apa lagi ko bt?..

1st 2 mmg sngkut bro..tpi c boy dah p projek..ntah pa dia bkin ma 2 keta Suspect ..tpi ok la skg..erm..pas ni nak pasang ekzos lgi n spoiler tipis mcm c mans blue BLm 2.. What a Face


Last edited by BaByBlaCk on 20/5/2009, 12:22 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
G-Schizow
CONTRIBUTOR
CONTRIBUTOR
G-Schizow

Male
Age : 33
location : Keningau
Tag ID: : SFC 04892
Points : 12327
Reputation : 0
Number of posts : 1170

mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT.   mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT. - Page 3 Icon_minitime19/5/2009, 11:50 pm

fikri wrote:
G-Schizow wrote:
BaByBlaCk wrote:
mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT. - Page 3 Dsc01423

ni pic trbaru slpas potong spring 2..nti ak upload yg lebih jelas lgi k.. Very Happy

mantap sudah nie....pasang gt wing lagi bha...pastu neon...pastu kasi wide bodykit punya stail.....barulah mantap......convert pg evo ka sis?.....hehehheeh...(bnyak songeh tul sy nie kan...akakakakka)...pa2 pun....MANTOPSsss
Suspect Hmm..aku rasa bro,mcm x ngan klu psang Gt wing & wide body.dr pemilihan rim shja,blh tau c pemilik mau vip mod dia pnya keta.main simple ja pun da mantap.tggal cari accessories vip lg ni.kasi bling2 dia.. Very Happy

bro klau men simple2 pun ok juga....ni tinggal pasang gt wing lagi nih...kekekke
Back to top Go down
G-Schizow
CONTRIBUTOR
CONTRIBUTOR
G-Schizow

Male
Age : 33
location : Keningau
Tag ID: : SFC 04892
Points : 12327
Reputation : 0
Number of posts : 1170

mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT.   mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT. - Page 3 Icon_minitime19/5/2009, 11:54 pm

Boy69 wrote:
G-Schizow wrote:
BaByBlaCk wrote:
mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT. - Page 3 Dsc01423

ni pic trbaru slpas potong spring 2..nti ak upload yg lebih jelas lgi k.. Very Happy

mantap sudah nie....pasang gt wing lagi bha...pastu neon...pastu kasi wide bodykit punya stail.....barulah mantap......convert pg evo ka sis?.....hehehheeh...(bnyak songeh tul sy nie kan...akakakakka)...pa2 pun....MANTOPSsss

ok jg cdangan ko 2 bro..thanks sbb bgi komen..emm..tpi kn bro..sis kta ne mo yg simple2 ja ba ne..mcm mo vip style la knun ckit2..he3..pa2 pn bro..thanks..komen ja lgi bro..kmi trima suma komen anda dcni... Thank you

ko kasi crom lining tingkap dia bha bro,,,pastu kasi pasang eyelid....pastu pasang crom d door guard, handle pintu., ngan side mirror....baru bling2....kekekekekke
Back to top Go down
BaByBlaCk
SUPERIOR
SUPERIOR
BaByBlaCk

Female
Countries/State : Sabah
Age : 38
location : BeAuForT>CpTuNk>LD
Tag ID: : SFC 05018
Points : 13459
Reputation : 9
Number of posts : 2298

mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT.   mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT. - Page 3 Icon_minitime19/5/2009, 11:56 pm

uikksss..g-schizow..mna uda pic awek ko 2..npa ko dlete.. Suspect

erm..x mo la psang gt wing..berat ba 2..mo yg ringan2 je..ok ba 2 kn.. Very Happy
Back to top Go down
G-Schizow
CONTRIBUTOR
CONTRIBUTOR
G-Schizow

Male
Age : 33
location : Keningau
Tag ID: : SFC 04892
Points : 12327
Reputation : 0
Number of posts : 1170

mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT.   mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT. - Page 3 Icon_minitime19/5/2009, 11:58 pm

BaByBlaCk wrote:
uikksss..g-schizow..mna uda pic awek ko 2..npa ko dlete.. Suspect

erm..x mo la psang gt wing..berat ba 2..mo yg ringan2 je..ok ba 2 kn.. Very Happy

uikss.awek mna g nie....tedalah....kekekke
sis, pasang gt wing yg carbon pnya bha...ringan ja bha tu...
baru nmpak tegap skit...ekekekkekek
Back to top Go down
Boy69
MODERATOR
Boy69

Male
Countries/State : Sabah
Age : 39
location : Lahad Datu- sAnDaKaN-
Tag ID: : SFC 00085
Points : 13255
Reputation : 21
Number of posts : 2453

mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT.   mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT. - Page 3 Icon_minitime20/5/2009, 12:01 am

G-Schizow wrote:
Boy69 wrote:
ok jg cdangan ko 2 bro..thanks sbb bgi komen..emm..tpi kn bro..sis kta ne mo yg simple2 ja ba ne..mcm mo vip style la knun ckit2..he3..pa2 pn bro..thanks..komen ja lgi bro..kmi trima suma komen anda dcni... Thank you

ko kasi crom lining tingkap dia bha bro,,,pastu kasi pasang eyelid....pastu pasang crom d door guard, handle pintu., ngan side mirror....baru bling2....kekekekekke

lining tingkap n eyelid 2 suda ak pasang bro..side mirror pn dah tukar..cuba ko tgok page sblah 2..bhgian eksesori tmbahan..yg lain 2 blum lgi..mo chen owhh..he3
What a Face
Back to top Go down
http://profiles.friendster.com/pipieboy
Holla RoLLa
REGULAR
REGULAR
Holla RoLLa

Male
Age : 40
location : kudat and Lahad Datu
Tag ID: : SFC 03674
Points : 11673
Reputation : 0
Number of posts : 410

mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT.   mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT. - Page 3 Icon_minitime20/5/2009, 12:03 am

ni aku suka tengok keta member2 ni..tiap hari makin cantik dan menarik....nampak samart uda lepas potong spring....nampak simple ja keta mu ni ditambah pula dengan rim bling2...makin matap.... Very Happy ..
Back to top Go down
dzeta88
SUPERIOR
SUPERIOR
dzeta88

Female
Countries/State : Sabah
Age : 36
location : lahad datu
Tag ID: : SFC 05696
Points : 13793
Reputation : 11
Number of posts : 2716

mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT.   mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT. - Page 3 Icon_minitime20/5/2009, 12:06 am

em...rm3000 ni kos dia temasuk tyr...emm..pilihan bersama ba ni..bersama siapa ya..bersama c dia la.. pale ..tp ada org ckp x cntk ni rim aku...tp peduli la..duit aku kan..sukati la maw bli apa.. Wink Laughing Laughing[/quote]

butui2 tu sis... tapi apa yang aku nampak la kan... power juga keCUNan rim ko tu... lawa siot... :cantek:
Back to top Go down
beatmonster_6797
CONTRIBUTOR
CONTRIBUTOR
beatmonster_6797

Male
Age : 40
location : labuan
Tag ID: : SFC 2360
Points : 12263
Reputation : 3
Number of posts : 1163

mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT.   mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT. - Page 3 Icon_minitime20/5/2009, 12:07 am

BaByBlaCk wrote:
beatmonster_6797 wrote:
fuh!!!!!kasut 2 la bikin cun sis..huhuhu..mmg smart la...
brp la kos kasut 2 sis??cntk mmg cntk...
ni mmg sis yg plih sdiri ka???

em...rm3000 ni kos dia temasuk tyr...emm..pilihan bersama ba ni..bersama siapa ya..bersama c dia la.. pale ..tp ada org ckp x cntk ni rim aku...tp peduli la..duit aku kan..sukati la maw bli apa.. Wink Laughing Laughing

mmm..bleeh thn hrga 2..mmg padan bha gan barang 2..hehehe
btul..btul..btul..bkn pkai duit dorg kan..hehehe
smart bha..mmg ssuai pun ko pkai..bgus..bgus..bgus.. Very Happy
Back to top Go down
G-Schizow
CONTRIBUTOR
CONTRIBUTOR
G-Schizow

Male
Age : 33
location : Keningau
Tag ID: : SFC 04892
Points : 12327
Reputation : 0
Number of posts : 1170

mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT.   mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT. - Page 3 Icon_minitime20/5/2009, 12:07 am

Boy69 wrote:
G-Schizow wrote:
Boy69 wrote:
ok jg cdangan ko 2 bro..thanks sbb bgi komen..emm..tpi kn bro..sis kta ne mo yg simple2 ja ba ne..mcm mo vip style la knun ckit2..he3..pa2 pn bro..thanks..komen ja lgi bro..kmi trima suma komen anda dcni... Thank you

ko kasi crom lining tingkap dia bha bro,,,pastu kasi pasang eyelid....pastu pasang crom d door guard, handle pintu., ngan side mirror....baru bling2....kekekekekke

lining tingkap n eyelid 2 suda ak pasang bro..side mirror pn dah tukar..cuba ko tgok page sblah 2..bhgian eksesori tmbahan..yg lain 2 blum lgi..mo chen owhh..he3
What a Face

owh yakan....kekeek...bha kasi crom stripe d pntu la...kekekek,,
pastu next projek psang gt wing ah....hehehehhe

ko pnya myvikasi display bha bro....
Back to top Go down
beatmonster_6797
CONTRIBUTOR
CONTRIBUTOR
beatmonster_6797

Male
Age : 40
location : labuan
Tag ID: : SFC 2360
Points : 12263
Reputation : 3
Number of posts : 1163

mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT.   mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT. - Page 3 Icon_minitime20/5/2009, 12:09 am

BaByBlaCk wrote:
mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT. - Page 3 Dsc01423

ni pic trbaru slpas potong spring 2..nti ak upload yg lebih jelas lgi k.. Very Happy

oya..tintet ko 2 wrna apa 2 sis??mcm coklet ja..btul ka???
Back to top Go down
Boy69
MODERATOR
Boy69

Male
Countries/State : Sabah
Age : 39
location : Lahad Datu- sAnDaKaN-
Tag ID: : SFC 00085
Points : 13255
Reputation : 21
Number of posts : 2453

mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT.   mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT. - Page 3 Icon_minitime20/5/2009, 12:11 am

Lagi eksesori tambahan..

mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT. - Page 3 Dsc01419
side mirror ngan lampu.. Very Happy

mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT. - Page 3 Dsc01420
stanlees steel stick..lekat dekat crmin 2.. Wink

mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT. - Page 3 Dsc01421
cover lampu(ala-ala kening g2 lor)... Laughing

mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT. - Page 3 Dsc01422
cover brake..(brembo la knun) pale
Back to top Go down
http://profiles.friendster.com/pipieboy
Boy69
MODERATOR
Boy69

Male
Countries/State : Sabah
Age : 39
location : Lahad Datu- sAnDaKaN-
Tag ID: : SFC 00085
Points : 13255
Reputation : 21
Number of posts : 2453

mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT.   mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT. - Page 3 Icon_minitime20/5/2009, 12:16 am

G-Schizow wrote:
Boy69 wrote:
lining tingkap n eyelid 2 suda ak pasang bro..side mirror pn dah tukar..cuba ko tgok page sblah 2..bhgian eksesori tmbahan..yg lain 2 blum lgi..mo chen owhh..he3 What a Face

owh yakan....kekeek...bha kasi crom stripe d pntu la...kekekek,,
pastu next projek psang gt wing ah....hehehehhe

ko pnya myvikasi display bha bro....

adehh..x pdai brenti ko kn mracun gt wing ne..emm..kta tggu pa komen tuan pnya keta ne la..klu dia blang ok ok la 2..he3..myvi ku blum ready lgi ba bro..nti la karang bru display..ko pnya dah ka,,??
Back to top Go down
http://profiles.friendster.com/pipieboy
oky_da_alung
CONTRIBUTOR
CONTRIBUTOR
oky_da_alung

Male
Countries/State : Sabah
Age : 38
location : Sandakan - Ranau - KK - Kuala Penyu
Tag ID: : SFC 04806
Points : 12350
Reputation : 6
Number of posts : 1251

mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT.   mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT. - Page 3 Icon_minitime20/5/2009, 12:17 am

mantap tau ni babyblack..bh..kasut sdh ada..bila mo bikin 'baju'?
Back to top Go down
BaByBlaCk
SUPERIOR
SUPERIOR
BaByBlaCk

Female
Countries/State : Sabah
Age : 38
location : BeAuForT>CpTuNk>LD
Tag ID: : SFC 05018
Points : 13459
Reputation : 9
Number of posts : 2298

mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT.   mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT. - Page 3 Icon_minitime20/5/2009, 12:17 am

beatmonster_6797 wrote:
BaByBlaCk wrote:
mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT. - Page 3 Dsc01423

ni pic trbaru slpas potong spring 2..nti ak upload yg lebih jelas lgi k.. Very Happy

oya..tintet ko 2 wrna apa 2 sis??mcm coklet ja..btul ka???

erm..bkn coklat..classic gold..npa bro..x ngam ka..??nti ak display yg terang sikit ya.. Smile
Back to top Go down
beatmonster_6797
CONTRIBUTOR
CONTRIBUTOR
beatmonster_6797

Male
Age : 40
location : labuan
Tag ID: : SFC 2360
Points : 12263
Reputation : 3
Number of posts : 1163

mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT.   mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT. - Page 3 Icon_minitime20/5/2009, 12:23 am

BaByBlaCk wrote:
beatmonster_6797 wrote:
BaByBlaCk wrote:
mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT. - Page 3 Dsc01423

ni pic trbaru slpas potong spring 2..nti ak upload yg lebih jelas lgi k.. Very Happy

oya..tintet ko 2 wrna apa 2 sis??mcm coklet ja..btul ka???

erm..bkn coklat..classic gold..npa bro..x ngam ka..??nti ak display yg terang sikit ya.. Smile

so far ok la sis...tp sy sk la ni color..klu lekat d keta buruk sa 2 syok la..hehehe..km pggil color teh..teh boh..hehehehe...

mn bikin 2 tintet??bhgn dpn 2 xkabus ka klu hujan???brp hrga sis??
Back to top Go down
Sponsored content




mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT. - Page 3 Empty
PostSubject: Re: mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT.   mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT. - Page 3 Icon_minitime

Back to top Go down
 

mY bAbyBLaCk..kOmEn siKiT.

View previous topic View next topic Back to top 

 Similar topics

+
Page 3 of 38Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 20 ... 38  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
SIOLOON FUN CLUB :: PUBLIC RELATION :: DISPLAY YOUR CAR-
Jump to: